Trinion zadachnik (1.0.2) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Private
pl: Prywatne

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Priority
pl: Priorytet

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Projects
pl: Projekty

en: Project
pl: Projekt

en: File
pl: Plik

en: Reset
pl: Resetuj

en: Number
pl: Liczba

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Icon
pl: Ikona

en: User
pl: Użytkownik

en: Files
pl: Pliki

en: Created
pl: Utworzono

en: Off
pl: Wyłączony

en: Comment
pl: Komentarz

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Desc
pl: Malejąco

en: Example
pl: Przykład

en: Role
pl: Rola

en: Task
pl: Zadanie

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Activity
pl: Aktywność

en: New
pl: Nowy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Tasks
pl: Zadania

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Employee
pl: Pracownik

en: today
pl: dzisiaj

en: Status icon
pl: Ikona statusu

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Entity reference
pl: Referencja do encji
