Trinion zadachnik (1.0.2) - en to ta translation catalogue (34 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Private
ta: தனிப்பட்ட

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Action
ta: செயல்

en: On
ta: சரி

en: Projects
ta: திட்டங்கள்

en: Project
ta: திட்டம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Number
ta: எண்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: User
ta: பயனர்

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Off
ta: இல்லை

en: Comment
ta: கருத்து

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Task
ta: செய்பணி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Activity
ta: செயல்பாடு

en: New
ta: புதிய

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Tasks
ta: பணிகள்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: Entity reference
ta: உருப்படி மேற்கோள்
