Trinion zadachnik (1.0.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Priority
pt: Prioridade

en: Projects
pt: Projetos

en: Project
pt: Projeto

en: Number
pt: Número

en: Settings
pt: Configurações

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: Example
pt: Exemplo

en: Task
pt: Tarefa

en: Activity
pt: Atividade

en: New
pt: Novo

en: Tasks
pt: Tarefas
