Trinion zadachnik (1.0.4) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Private
hr: Privatno

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Priority
hr: Prioritet

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: Project
hr: Projekt

en: File
hr: Datoteka

en: Reset
hr: Poništi

en: Number
hr: Broj

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Icon
hr: Ikona

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Files
hr: Datoteke

en: Created
hr: Stvoreno

en: Comment
hr: Komentar

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Role
hr: Uloga

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Apply
hr: Primjeni

en: Tasks
hr: Zadaće

en: Asc
hr: Uzlazno
