Trinion zadachnik (1.0.4) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Private
lt: Privatus

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Number
lt: Skaičius

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Icon
lt: Piktograma

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: Created
lt: Sukurta

en: Off
lt: Išjungta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Role
lt: Rolė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: New
lt: Naujas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė
