Trinion zadachnik (1.0.4) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Private
lv: Privāts

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: File
lv: Fails

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Number
lv: Skaitlis

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Icon
lv: Ikona

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Files
lv: Faili

en: Created
lv: Izveidots

en: Off
lv: Izslēgts

en: Comment
lv: Komentārs

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Desc
lv: Dilst.

en: Example
lv: Piemērs

en: Role
lv: Loma

en: Task
lv: Uzdevums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: New
lv: Jauns

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Web
lv: Internets

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
