Trinion zadachnik (1.0.5) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Private
gu: ખાનગી

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Role
gu: હોદો

en: Task
gu: કાર્ય

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Tasks
gu: કાર્યો
