Trinion zadachnik (1.0.5) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Private
he: פרטי

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Priority
he: עדיפות

en: Action
he: פעולה

en: On
he: פעיל

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Project
he: פרוייקט

en: File
he: קובץ

en: Reset
he: איתחול

en: Number
he: מספר

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Icon
he: סמל

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Files
he: קבצים

en: Created
he: נוצר

en: Off
he: כבוי

en: Comment
he: תגובה

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Desc
he: יורד

en: Role
he: תפקיד

en: Task
he: משימה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Activity
he: פעילות

en: New
he: חדש

en: Apply
he: החל

en: Tasks
he: משימות

en: Offset
he: היסט

en: Web
he: אינטרנט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Entity reference
he: רפרנס ליישות
