Trinion zadachnik (1.0.5) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: Private
sv: Privat

en: Author
sv: Författare

en: Subject
sv: Ämne

en: Description
sv: Beskrivning

en: Priority
sv: Prioritet

en: Action
sv: Åtgärd

en: On
sv: På

en: Projects
sv: Projekt

en: Project
sv: Projekt

en: File
sv: Fil

en: Reset
sv: Återställ

en: Number
sv: Tal

en: Category
sv: Kategori

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Icon
sv: Ikon

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Files
sv: Filer

en: Created
sv: Skapad

en: Off
sv: Av

en: Comment
sv: Kommentar

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Desc
sv: Fallande

en: Example
sv: Exempel

en: Role
sv: Roll

en: Task
sv: Uppgift

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Activity
sv: Aktivitet

en: New
sv: Ny

en: Apply
sv: Applicera

en: Tasks
sv: Uppgifter

en: Offset
sv: Kompensera

en: Web
sv: Webb

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Entity reference
sv: Objektsreferens
