Trinion zadachnik (1.0.5) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Private
ur: نجی

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Priority
ur: ترجیح

en: Action
ur: ایکشن

en: On
ur: آن

en: File
ur: فائل

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Number
ur: نمبر

en: Category
ur: زمرہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: Icon
ur: آئیکن

en: User
ur: صارف

en: Email
ur: ای میل

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
