Trinion zadachnik (1.0.6) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Private
af: Privaat

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Priority
af: Prioriteit

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Projects
af: Projekte

en: Project
af: Projek

en: Categories
af: Kategorieë

en: File
af: Lêer

en: Reset
af: Herstel

en: Number
af: Getal

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Comment
af: Kommentaar

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Role
af: Rol

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Apply
af: Pas toe

en: Tasks
af: Take

en: Permission
af: Permissie

en: - All -
af: - Alle -
