Trinion zadachnik (1.0.8) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Categories
ast: Categoríes

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Number
ast: Númberu

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Files
ast: Ficheros

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Role
ast: Rol

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Finished
ast: Completáu
