Trinion zadachnik (1.0.8) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: Status
be: Статус

en: Private
be: Прыватны

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Categories
be: Катэгорыі

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Number
be: Нумар

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Files
be: Файлы

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Comment
be: Каментар

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Start
be: Пачатак

en: Role
be: Роля

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Finished
be: Завершана

en: Apply
be: Ужыць

en: Tasks
be: Задачы

en: Permission
be: Дазвол
