Trinion zadachnik (1.0.8) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Status
br: Statud

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn
