Trinion zadachnik (1.0.8) - en to bs translation catalogue (30 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Priority
bs: Prioritet

en: Projects
bs: Projekti

en: Project
bs: Projekt

en: Categories
bs: Kategorije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Number
bs: Broj

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Comment
bs: Komentar

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Role
bs: Uloga

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Activity
bs: Aktivnost

en: Finished
bs: Završeno

en: Apply
bs: Primjeni

en: Permission
bs: Dozvole
