Trinion zadachnik (1.0.8) - en to fi translation catalogue (55 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Private
fi: Yksityinen

en: Author
fi: Tekijä

en: Subject
fi: Aihe

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Action
fi: Toiminto

en: On
fi: Käytössä

en: Projects
fi: Projektit

en: Project
fi: Projekti

en: Categories
fi: Kategoriat

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Number
fi: Numero

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Icon
fi: Ikoni

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Files
fi: Tiedostot

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Related tasks
fi: Liittyvät toiminnot

en: Comment
fi: Kommentti

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Manually
fi: Manuaalisesti

en: Example
fi: Esimerkki

en: Start
fi: Alkaa

en: Role
fi: Rooli

en: Task
fi: Tehtävä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Timer
fi: Ajastin

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Activity
fi: Aktiivisuus

en: New
fi: Uusi

en: Finished
fi: Valmis

en: Apply
fi: Käytä

en: Tasks
fi: Tehtävät

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Web
fi: WWW

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Entity reference
fi: Entiteettiviittaus
