Trinion zadachnik (1.0.8) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Number
hy: Թիվ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Role
hy: Դեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Finished
hy: Ավարտված է
