Trinion zadachnik (1.0.8) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Action
km: អំពើ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Number
km: លេខ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Files
km: ឯកសារ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Role
km: តួនាទី

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់

en: Tasks
km: ភារកិច្ច

en: Permission
km: សិទ្ធិ
