Trinion zadachnik (1.0.8) - en to ku translation catalogue (34 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Private
ku: تایبەت

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Project
ku: پرۆژە

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Number
ku: ژمارە

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Role
ku: ڕۆل

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Finished
ku: ته‌واوبوو

en: Tasks
ku: ئەرکەکان

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان
