Trinion zadachnik (1.0.8) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny
