Trinion zadachnik (1.0.8) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Author
mk: Автор

en: Remove
mk: Одстрани

en: Categories
mk: Категории

en: Settings
mk: Поставки

en: Active
mk: Активно

en: - All -
mk: - Сите -
