Trinion zadachnik (1.0.8) - en to ml translation catalogue (24 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Private
ml: സ്വകാര്യ

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: On
ml: ഓൺ

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Number
ml: അക്കം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Finished
ml: പൂര്‍ത്തിയായി
