Trinion zadachnik (1.0.8) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Private
mn: Хувийн

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Number
mn: Дугаар

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Files
mn: Файлууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Finished
mn: Дууссан
