Trinion zadachnik (1.0.8) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Status
os: Статус

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Action
os: Архайд

en: Categories
os: Категоритæ

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Number
os: Нымæц

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
