Trinion zadachnik (1.0.8) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.

en: Finished
se: Geargan
