Trinion zadachnik (1.0.8) - en to sk translation catalogue (52 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Private
sk: Súkromné

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Priority
sk: Priorita

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Project
sk: Projekt

en: Categories
sk: Kategórie

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Number
sk: Číslo

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Files
sk: Súbory

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Related tasks
sk: Súvisiace úlohy

en: Comment
sk: Komentár

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Example
sk: Príklad

en: Start
sk: Štart

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Timer
sk: Časovač

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Activity
sk: Aktivita

en: My
sk: Moje

en: Finished
sk: Ukončené

en: Apply
sk: Použiť

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
