Trinion zadachnik (1.0.8) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Categories
da: Kategorier

en: Number
da: Antal

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: Permission
da: Tilladelse
