Trinion zadachnik (1.0.8) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Action
th: แอคชั่น

en: On
th: เปิด

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Finished
th: เสร็จสิ้น

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
