Trinion zadachnik (1.0.6) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: Category
ga: Ábhar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
