Trinion zadachnik (1.0.6) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: File
ka: ფაილი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Files
ka: ფაილები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Role
ka: როლი

en: New
ka: ახალი

en: Permission
ka: უფლება

en: - All -
ka: - ყველა -
