Trinion zadachnik (1.0.6) - en to kn translation catalogue (36 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Private
kn: ಖಾಸಗಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Activity
kn: <b>ಚಟುವಟಿಕೆ</b>

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Tasks
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: Web
kn: ಅಂತರ್ಜಾಲ
