Trinion zadachnik (1.0.5) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Private
ne: निजि

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Activity
ne: गतिविधि

en: New
ne: नयाँ

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: « First
ne: « पहिलो
