Trinion zadachnik (1.0.6) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Categories
nn: Kategoriar

en: File
nn: Fil

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Comment
nn: Kommentar

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Role
nn: Rolle

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Tasks
nn: Oppgåver

en: - All -
nn: - Alle -
