Trinion zadachnik (1.0.6) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Reset
sq: Rifillo

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Permission
sq: Të drejta
