Trinion zadachnik (1.0.8) - en to te translation catalogue (35 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Private
te: వ్యక్తిగత

en: Author
te: రచయిత

en: Subject
te: విషయం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Action
te: చర్య

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Number
te: సంఖ్య

en: Category
te: వర్గం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Role
te: పాత్ర

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.

en: Finished
te: పూర్తయింది

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Permission
te: అనుమతి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
