Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Number
ar: رقم

en: Default
ar: الافتراضي

en: All
ar: الكل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Task
ar: مهمة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Asc
ar: تصاعدي
