Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Number
be: Нумар

en: Default
be: Прадвызначана

en: All
be: Усе

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
