Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Number
bg: Число

en: Default
bg: По подразбиране

en: All
bg: Всички

en: Apply
bg: Търси
