Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Number
ca: Número

en: Default
ca: Per defecte

en: All
ca: Tot

en: Customer
ca: Client

en: Task
ca: Tasca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Rate
ca: Impost

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »
