Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Number
el: Αριθμός

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: All
el: Όλες

en: Customer
el: Πελάτης

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Rate
el: Συντελεστής

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
