Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: Date
es: Fecha

en: Reset
es: Restablecer

en: Number
es: Número

en: Default
es: Por defecto

en: All
es: Todo(s)

en: Customer
es: Cliente

en: Task
es: Tarea

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Rate
es: Votar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »
