Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Subject
gu: વિષય

en: Date
gu: તારીખ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Task
gu: કાર્ય

en: Apply
gu: લાગુ કરો
