Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Subject
he: נושא

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Number
he: מספר

en: Default
he: ברירת מחדל

en: All
he: הכל

en: Customer
he: לקוח

en: Desc
he: יורד

en: Task
he: משימה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Rate
he: דרג

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
