Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Number
hu: Szám

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: All
hu: Mind

en: Customer
hu: Vevő

en: Desc
hu: Csökk

en: Task
hu: Feladat

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Rate
hu: Mérték

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ
