Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Number
ja: 数値

en: Default
ja: デフォルト

en: All
ja: すべて

en: Customer
ja: 顧客

en: Desc
ja: 降順

en: Task
ja: タスク

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Rate
ja: 税率

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順
