Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ka: სათაური

en: Date
ka: თარიღი

en: Number
ka: რიცხვი

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
