Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Number
km: លេខ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: All
km: ទាំងអស់
