Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Number
ku: ژمارە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: All
ku: هەموو
