Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Number
lt: Skaičius

en: Default
lt: Numatytasis

en: All
lt: Visi

en: Customer
lt: Klientas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Rate
lt: Tarifas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
