Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Number
mn: Дугаар

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд
